Ekskluzive: Publikohet videoklipi i Madonnas,Rita Ora në videoklip (Video)

Madonna ka sjellë videoklipin e shumëpritur për këngën,“Bitch I’m Madonna”.

ShowBiz

18/06/2015 15:30

Këngëtarja vazhdon të promovojë studio-albumin e 13-të,”Rebel Heart”,i cili është lansuar më 6 mars 2015,nëpërmjet Boy Toy, Liva Nation dhe Interscope Records.

Për regjinë e videos muzikore është përkujdesur Jonas Åkerlund, i cili ishte përgjegjës edhe për videon muzikore të këngës Ghosttown.

YouTube player