Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Edhe Ramush Haradinaj i uron Kurtit shërim të shpejtë nga koronavirusi

12:41 | 28 Tetor 2020

Kreut të VV-së, Albin Kurti, shërim nga koronavirusi i ka uruar edhe i pari i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Ky i fundit në llogarinë e tij në Facebook ka postuar një fotografi me Kurtin, shkruan lajmi.net.

Në të, ai i ka uruar shërim të shpejtë Kurtit dhe të gjithë qytetarëve që janë prekur nga COVID-19.

“Z.Albin Kurti dhe të gjithë qytetarëve të prekur nga Covid-19, iu dëshiroj shërim të shpejtë”, ka shkruar Haradinaj. /Lajmi.net/