Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Edhe këtë e bëjnë për Gashin fansat e tij

9:11 | 21 Tetor 2019

Gashi rreth vetes ka fansa të shumtë.

Reperi shqiptar i cili ka arritur sukses edhe jashtë vendit, Gashi, rreth vetes ka mbledhur shumë fansa, shkruan lajmi.net.

Disa prej tyre madje e kanë shkruar emrin e tij në trup dhe këtë e ka bërë të ditur vetë reperi nëpërmjet një Instastory.

Në foto shihen dy djem të rinj të cilët e kanë shruar emrin e Gashit në qafë. Nuk dihet nëse janë tatuazhe të cilat pas një kohe largohen apo janë të përjetshme./Lajmi.net/