Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

E veshur me bikini minimaliste, e dashura e DiCaprios rrëmben vëmendjen

23:42 | 10 Gusht 2020

Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë mundur t’i shpëtojnë paparacëve.

Leonardo DiCaprio dhe e dashura e tij Camila Morrone po shijojnë disa ditë pushimi në plazh dhe sigurisht e gjithë vëmendja ka qënë mbi to.

Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë mundur t’i shpëtojnë paparacëve. Ata janë fotografuar në plazh, ndërsa kanë rënë në sy format trupore të të dashurës së DiCaprios.

Camila ishte veshur me një bikini të zezë, minimaliste që i le pak vend imagjinatës, mirëpo modelja ka një fizik të përkryer ndaj dhe ka kaq vetëbesim që të shfaqet në atë mënyrë.