E tmerrshme: Whintey Houston dhe vajza e saj drogoheshin bashkë!

Jack Gordon, vëllai i Nick Gordon, të fejuarit të Bobbi Krisitinës, ka zbuluar se kjo e fundit bashkë me nënë e saj, këngëtaren legjendare Whitney Houston, drogoheshin bashkë

ShowBiz

27/04/2015 11:00

“Një herë ku kam fol në telefon me Nick, kam dëgjuar se si Whitney pyet për ´mall´, ka thënë Jack, transmeton lajmi.net

Ai për mediat e huaja ka thënë se si vëllai i tij dhe Bobbi Kristina janë droguar bashkë, shumë para vdekjes së këngëtares. Gjithashtu ka theksuar se Houston ka lejuar që ata të drogohen para saj. Nick ka shkuar në një dhomë dhe Bobbi në dhomën tjetër, të dy për tu droguar, ndërsa më vonë këtë e kanë bërë të gjithë bashkë”, ka thënë ai. Lajmi.net