E paprecedent: Përleshen burrë e grua në Prishtinë, më pas rrahin edhe vajzën e tyre

Një rast i paprecedent i dhunës në familje ka ndodhur dje në Prishtinë.

Lajme

05/06/2020 10:28

Siç ka përshkruar Policia e Kosovës, janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër të cilët e kishin sulmuar fizikisht njëri-tjetrin, shkruan lajmi.net.

Më pas, ata kanë sulmuar edhe vajzën e tyre.

Si pasojë e sulmit të dyshuarit dhe viktima kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa pas intervistimit dy të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Lajmi.net/