E kemi parë Luanën duke treguar gjoksin por Marina tani na befasoj se ia kalon motrës

Luana Vjollcën jemi mësuar duke e parë të tregoj gjoksin e saj dhe këmbët seksi.

ShowBiz

28/06/2018 15:03

Por këtë veti rrallë herë e shfaq motra e saj Marina, gruana e reperit kosovar, Getoar Selimi, shkruan lajmi.net

Prezantuesja Marina Vjollca kujdeset për veshjen në mënyrë që provokimet ti ketë sa më të pakta.

E së fundmi e ka ‘shkelur’ këtë rutinë dhe ka ‘djegur’ rrjetin me një fotografi nga pushimet në të cilën ka zbuluar gjoksin.

Në foton e postuar ajo shihet duke pirë kafe dhe duke shijuar pamjen e mahnitshme përball saj./Lajmi.net/