Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

E futi në gatim lodrën e seksit të birit të tij, babai bëhet hit në Twitter

18:24 | 21 Janar 2020

Një burrë ka bërë që njerëzit në Twitter të flasin pasi zbuluan që babai i tij e gatuante lodrën e tij seksuale.

Një burrë irlandez ka pohuar se babai i tij gatuajti lodrën e tij seksuale në një cicërimë tronditëse, e cila i pyet njerëzit nëse është e vërtetë. Njeriu Dublin, i njohur si Callum O’Duinn, u ndau një fotografi 4,023 ndjekësve të tij mbrëmjen e djeshme e cila shpejt shkoi virale.

Callum, nën dorezën @calimadu, postoi dy foto të një bisede me tekst mes vetes dhe nënës së tij.

Në një foto është një pjatë me darkën e babait të tij në majë. Pjata përmban patate të pjekura, lakër të kuqe të copëtuar, ajo që duket të jetë salca kafe dhe një fetë mishi në formë të vrazhdë.

Në fotografinë e dytë është një tekst që gjoja dërgohet nga nëna e njeriut në Callum.

Teksti lexon: “Callum është ky nga kecat e mishit tuaj vegan?

“Babai juaj e gatuajti atë për drekë duke menduar se ishte … por është si gomë … u desh ta hidhni jashtë, mos e dini si e hani atë”

Callum postoi shkëmbimin në Twitter me një titull duke pretenduar se babai i tij nuk kishte gatuar në të vërtetë një alternative të mishit vegan, por përkundrazi kishte pjekur lodrën e seksit të burrit.

Kapitulli lexonte: «Vendos Fleshlight time në frigorifer për të dezinfektuar dhe babai im mendoi se ishte mish vegan. Kështu që ai e gatoi atë. ”

Një Fleshlight është një markë e lodrës seksuale mashkullore, e cila përbëhet nga një material i ngjashëm me mishin, i cili formohet në mëngë të vendosur në një përdorim plastik të jashtëm, i cili është i modës të duket si një elektrik dore e madhe – pra emri.

Në fund të mëngës është një vaginë artificiale, anus ose gojë. Ky lloj lodrash seksi shpesh përdoret për masturbim.

Thisshtë kjo hapje për të cilën Callum pretendon se mund të shihet në artikullin e gatuar si mishi në pjatën e babait të tij.

Që nga ora 1 pasdite sot, tweet-u ishte rikthyer 12,6k herë dhe kishte marrë 74.2k pëlqime.

Disa komentues u tronditën, me një duke thënë: Unë nuk pranoj ta besoj këtë, nuk mundem. ”

Një tjetër shkroi: Kjo nuk do të ketë kuptim … ”

Një i tretë shtoi: “Ndoshta nuk është [e vërtetë] por unë po e fshi këtë aplikacion sidoqoftë.”

Një person pretendoi se ata nuk mund të “shëroheshin kurrë nga kjo”.

Disa tifozë preheshin në bisedë me shaka.

Njëri tha: “’farë është për çajin? Vulva dhe patate të skuqura mirë? ”

Një tjetër shtoi: “fileto elektrik dore”.

Një i tretë komentoi: “Kjo do të ishte e shijshme me një salcë të bardhë zesty!”

Disa madje u shfaqën të shqetësuar për aftësinë dezinfektuese të ngrirjes së lodrës seksi.

Një person tha: “Ngrirja nuk dezinfekton asgjë, TF”.

Dikush pastaj u përgjigj duke thënë: “Në temperaturën negative 40 Celsius vret shumicën e baktereve.”

Në një cicërimë vijuese, Callum shkroi: “50k pëlqime dhe unë do të ndaj recetën e dritës vegjetariane të ndezur me veglën”.

Në fund të fundit, duket se burri mund të ketë qenë duke bërë shaka mbi një copë gammon në formë fatkeqësisht.

Në një cicërimë të tretë, ai shkroi: “Kjo është shaka, Jezus.”

 

Daily Star