E bukur si ‘Gylsereni’, njihuni me nënën e vërtetë të ‘Hazall-it” (Foto)

Aktorja e njohur turke Alina Boz apo “Hazall” siç njihet tek ne nga seriali “Fatet e Kryqëzuara”, bukurinë e ka të trashëguar nga e ëma e saj.

ShowBiz

01/03/2017 10:05

Nënë e bijë ngjajnë shumë fizikisht, me gjatësi, flokë e fytyrë pothuajse të njëjtë.

“Hazall” ka postuar disa foto në Instagram, ku vërehet qartë ngjashmëria e tyre. Që të dyja shihen të buzëqeshura dhe të lumtura pranë njëra tjetrës.