Dyshonte se burri e tradhtonte, s’u beson syve kur sheh ç’bën ai me 16-vjeçaren (Video)

“To Catch a Cheater” është një prej grupeve më të njohura në rrjetet sociale për kamerat kurth të zbulimit të tradhtive dhe këtë herë një grua ka qenë protagoniste.

Fun

24/08/2017 14:00

Prej kohësh, ajo dyshonte se burri i saj e tradhtonte dhe për këtë i vendos një vajzë 18–vjeçare, e cila hiqet sikur është 16 dhe kupton se burri tregohet i interesuar pas saj.

Gruaja shokohet teksa sheh gjithçka nga kamerat, ndërsa burri kur e ka kuptuar që është kamera e fshehtë nuk ka reaguar mirë. /Lajmi.net/