Dy vjeçarja i bie violinës në ‘koncertin’ para gjumit (Video)

Sofia është vetëm dy vjeç, dhe ajo mori violinën që t'i bie, transmeton lajmi.net

Fun

06/03/2017 15:33

Ajo debutoi në koncert para gjumit me këngën “Twinkle twinkle little star.”

Prindërit e saj i ndihmuan që të prezantohet, bashkë me instrumentin të cilin do të luajë.

Pasi u bë gati, filloi të luajë. Është e këndshme sjellja e saj, ndiqeni me vëmendje në videon e mëposhtme. /Lajmi.net/

YouTube player