Të Infektuar: 1123

Të Shëruar: 847

Të Vdekur: 30

Dy transferimet që Milan mund t’i bëjë në janar

8:58 | 12 Tetor 2019

Milan duket se do të jetë skuadër shumë aktive në tregun e transferimeve gjatë afatit kalimtar të janrit.

‘Calciomercato’ raporton se Milan po shqyrton mundësitë për transferimin e Mohamed Elneny dhe Baba Rahman, përcjell lajmi.net.

Të dy këta lojtarë janë në pronësi të skuadrave nga Londra, Arsenal dhe Chelsea.

Elneny është i huazuar nga Arsenal te Besiktas, ndërsa Rahman nga Chelsea te Mallorca.

Milan janë duke konsideruar seriozisht edhe transferimin e mbrojtësit të Schalke, Ozan Kabak./Lajmi.net/