Duffy kopjon Ritën

Në disa fotografi që i ka postuar në rrjetin social Instagram, Dafina Zeqiri duket me një paruke ngjyrë rozë dhe përngjan në Rita Orën.

ShowBiz

25/10/2013 13:45

Duffy ka publikuar disa fotografi ku shihet në proces të punës gjatë fotosesionit që po e realizon këto ditë.

Aty shihet me një stil të veçantë. Ajo çka na bie në sy janë flokët e saj, që kësaj radhe i ka të gjata dhe duken ndryshe.

Tash ajo publikoi në Instagram disa fotografi më një paruke ngjyrë rozë, kurse gjatësia e flokëve  të saj është e ngjashme me ato të Rita Orës.

Si duket, frizura dhe ngjyrat që po i përdor Rita po u pëlqejnë shumë yjeve tanë kosovarë.

 

Rita…

 

… dhe Dafina