Dua vazhdon festën e ditëlindjes me të dashurin, këtë vend kanë zgjedhur

11:43 | 25 Gusht 2019

Dua Lipa e ka vazhduar festën e ditëlindjes. 

Këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, është duke e vazhduar festën e ditëlindjes me të dashurin e saj Anwar Hadid, shkruan lajmi.net.

Kështu të paktën shkruan revista ‘People’ ku thotë se çifti i njohur është për pushime në Malibu duke vazhduar festën e së enjtes ku Dua i mbushi 24 vite jetë.

Dua dhe Anwar shihen në një moment romantik duke u puthuar./Lajmi.net/