Dua Lipa shfaq të pasmet e bujshme në prapaskenat e xhirimeve të klipit “Fever”

Dua Lipa ka publikuar imazhe nga prapaskenat e xhirimeve për klipin e saj të ri.

ShowBiz

30/10/2020 15:50

Sot u publikua projekti më i ri muzikor i Dua Lipës, i cili erdhi si bashkëpunim me këngëtaren belge Angele me titull “Fever”, shkruan lajmi.net.

Ajo më vonë ndau imazhe me ndjekësit e Instagramit nga prapaskenat e xhirimeve ku dukej mjaft tërheqëse e veshur me rroba të ngjitura pas trupi e mjaft të shkurtra.

 

View this post on Instagram

 

cute rehearsal filming bts but more importantly STREAM FEVER!!! + lmk what u thinkkkkk! ? ‼️‼️‼️‼️‼️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Në disa nga imazhet ajo shihet e kthyer nga prapa ku bien në sy shumë format trupore të Dua Lipas, për të cilat punon në palestër mjaft shumë.

Dua Lipa për momentin po shijon suksesin muzikor që po korr në të gjithë botën, duke marrë qindra miliona dëgjime në Spotify dhe Youtube./Lajmi.net/