Dua Lipa ndan pamje të përditshmërisë përmes kolazhit me fotografi të ndryshme

15:55 | 20 Shtator 2021

Këngëtarja e njohur ka pozuar për Instagram së fundi.

Një ndër këngëtaret më të famshme botërisht është Dua Lipa e cila nuk ka të ndalur me projekte muzikore, shkruan lajmi.net.

Para pak javësh Dua lansoi projekti muzikor “Cold Heart” i cili erdh në bashkëpunim me Elton John.

Kënga po pëlqehet shumë nga fansat e këngëtares dhe deri më tani ajo ka grumbulluar miliona klikime brenda pak kohe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ajo së fundi ka postuar disa imazhe në Instagram duke treguar se si i kalon ditët e saja të zakonshme ku ndau pamje me veshje të ndryshme.

Në imazhet e publikuara në Instagram, Dua shihet duke shijuar shoqërinë e personave më të afërt të zemrës, ku ndër ta shihet edhe i dashuri i këngëtares Anwar Hadid./Lajmi.net/