Dorëhiqet Ismet Munishi

Ismet Munishi nuk është më trajner i Hajvalisë.

Sport

13/06/2016 15:51

Ai ka dhënë dorëheqje nga posti i trajnerit, duke i falënderuar të gjithë.

“Falënderoj klubit, por tani më nevojitet një pushim dhe po largohem. Skuadra tashmë ka humbur disa futbollistë kryesor”, deklaroi Munishi për “Sportal”.

Ai kishte paralajmëruar vazhdimisht që do të vazhdojë misionin për daljen në Evropë me Hajvalinë, por edhe këtë deklaratë, si shumë të tjera, i “mori era”.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.