Donjeta Isufi ka nevojë urgjente për ndihmën tuaj – Lajmi.net
Donjeta Isufi ka nevojë urgjente për ndihmën tuaj
Autori: Lajmi.net LajmeSociale 10:03, 29 December 2017
Donjeta Isufi nga fshati Sankofc në Komunën e Drenasit vuan nga një sëmundje, shërimin e së cilës duhet kërkuar jashtë vendit.

Donjeta vuan nga sëmundja Dg.hepatitis chronica causa in OBS, për shërimin e së cilës duhet patjetër një intervenim kirurgjik në një spital jashtë vendit.

Shuma për të cilën mund të kryhet një intervenim i tillë kirurgjik në një spital të Turqisë kap shifrën prej 28.000 euro, shumë kjo e cila është e papërballueshme për familjen.

Të gjithë ata që kanë mundësi të ju gjenden pranë Donjetës në këto ditë të vështira, le të kontaktojë në numrin e mëposhtëm, apo të ndihmojnë në Fondin për Donjetë Isufin. /Drencia Press/

Image may contain: 1 person, sitting and indoor

 

Fondi Donjetë Isufi
Raiffeisen Bank Kosovo
Drenas Kosovo
Sëift code : RBKOXKPR
IBAN: XK05
Numri i llogaris: 1501070000567524
Tel: 0037744404266

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO