Donis Avdijaj shënon super-gol për Schalken

Sulmuesi i Kosovës, Donis Avdijaj ka shënuar golin e parë në Bundesligë për Schalken.

Sport

20/12/2016 22:02

Futbollisti që ka klauzolën 50 milionë euro ka shënuar super gol në humbjen 2:1 të Schalkes në udhëtim te Hamburgu.

Avdijaj në këtë ndeshje u inkuadrua në minutën e 69’, për të shënuar në minutën e 89’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.