Donald dhe Putania Trump (Foto)

Si ju duket Putini në fustanin e Melanisë?!

Fun

03/02/2017 02:29

Kjo fotomontazhë po qarkullon në facebook. Në të shihet presidenti i SHBA-së Donald Trump në ditën e inagurimit presidencial së bashku me presidentin e Rusisë, Vladimir Putin, shkruan lajmi.net

Putini qëndron në veshjet e gruas së Trump, Melanisë. /Lajmi.net/