‘Doktori i VIP-ve’ tregon për operacionet plastike të fytyrave publike shqiptare (Video)

Vitet e fundit njihen si vitet që këngëtarët dhe fytyra të tjera publike kanë bërë ndërhyrje në fytyrë dhe në trup.

ShowBiz

04/12/2016 09:32

E në një intervistë për mediet kosovare, Doktor Skerdi Faria i cili njihet si ‘Doktori i VIP-ve’ ka treguar se sa nga VIP-at shqiptarë kanë kryer këtë lloj ndërhyrje, shkruan lajmi.net

Ai po ashtu, ka folur edhe për fillimet e tij, cilat operacione kërkohen më shumë dhe dallimet mes kërkesave të të dy gjinive.

Skerdin mund ta ndiqni në pjesën e parë të emisonit./lajmi.net

YouTube player