Djalit i bllokohet koka në shtratin për masazh

9:51 | 27 Shtator 2018

Një ngjarje interesante ka ndodhur në Kinë.

Zjarrfikësit në Jinhua, Kinë, u detyruan të përdorin një sharrë elektrike për të prerë një tavolinë masazhi për të liruar një fëmijë 10-vjeçar, transmeton lajmi.net.

Djalit, thuhet se i kishte ngecur koka në vrimë sepse ishte kurioz për t’a parë atë dhe nuk ishte në gjendje të lirohej.
Për fat të mirë, ai u lirua nga kjo tavolinë pa lëndime. /Lajmi.net/