Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Disa filma të festave të fundvitit që do ua ngrohin zemrat

15:13 | 16 Dhjetor 2019

Nuk ka mbetur edhe shumë kohë deri në fund të vitit. Kjo nënkupton që është koha të dekorojmë, t’i shikojmë filmat tonë të preferuar të festave të fundvitit, dhe të krijojmë një disponim të pushimeve.

Për t’iu ndihmuar që të hyni më shumë në këtë frymë, ne kemi mbledhur disa filma që ndoshta nuk i keni parë apo ndoshta edhe keni harruar për ta.

Nëse jeni lodhur duke i shikuar gjithmonë filmat e njëjtë, atëherë shikoni këtë listë të filmave që kemi përgatitur, transmeton lajmi.net.

A Very Merry Mix-Up (2013)

Ky filma është krijuar për ata që i kanë në qejf këta filma, përderisa  qëndrojnë para televizionit të mbështjellur me batanije dhe duke pirë diçka të nxehtë. Një vajzë e quajtur Alice, do të takohet me prindërit e të fejuarit këtë Krishtlindje. Në pritje të tyre ajo përballet me shumë sfida, ajo humb valigjet e saja dhe telefoni i thehet, mrëpo ajo takon një person të panjohur duke filluar një aventurë të paharrueshme.

The Princess Switch (2018)

Është një film i mrekullueshëm për personat që i kanë dëshirë atomosferën romantike.

Bridget Jones’s Baby (2016)

Ky film është qesharak dhe nëse i pëlqeni filmat me fund të lumtur atëherë ky është ai që duhet të shikoni.

The Man Who Invented Christmas (2017)

Një histori prekëse që tregon për besimin në ëndrrat e juaja.

Nativity! (2009)

kinopoisk.ru

Pasi ka humbur dëshirën e lumturisë në jetë, një mësues pranon një ftesë për një shfaqje për Krishtlindje dhe fillon të punon më një asistent të çuditshëm. Ai performon në shfaqje dhe të gjithë njerëzit e Hollywood e shijojnë atë.

The Christmas Chronicles (2018)

The Knight Before Christmas (2019)

Frozen II (2019)

Last Christmas (2019)