“Dil mos t’i shoh sytë, o i paftyrë, baju”, Edona ofendon rëndë Lumin

Edona James është sensacion i këtij edicioni të Big Brother Vip Kosova. Ajo lojën e saj e ka ndërtuar mbi humorin, ngacmimet dhe shakat që i bënë me banorët por ndonjëherë temperamenti ia qet situatën nga kontrolla. Sot ajo krijoi një debat të ashpër me Lumin në dhomën e grimit që ajo e konsideron dhomë…

ShowBiz

29/11/2023 17:17

Edona James është sensacion i këtij edicioni të Big Brother Vip Kosova.

Ajo lojën e saj e ka ndërtuar mbi humorin, ngacmimet dhe shakat që i bënë me banorët por ndonjëherë temperamenti ia qet situatën nga kontrolla.

Sot ajo krijoi një debat të ashpër me Lumin në dhomën e grimit që ajo e konsideron dhomë të grave dhe ky i fundit po i pentonte aty.

“Dil mos t’i shoh sytë, o i paftyrë, baju”, i ka thënë ajo lumit duke bërtitur me zë të lartë.

Lumi nuk priton të vazhdoj debatet por kësaj radhe vendosi t’i shmanget atij. /Lajmi.net/

YouTube player