Të Infektuar: 3703

Të Shëruar: 1946

Të Vdekur: 79

Diçka e re po vjen nga McDonald’s

10:43 | 29 Janar 2020

McDonald’s na sjellë menynë e preferuar por për një kohë të shkurtër.

Meny që përfshin ushqimet më të mira në McDonald’s por në një afat të shkurtër kohorë dhe duhet të shpejtoni, raporton “Daily Star”, transmeton lajmi.net.

Nga sot klientët do te shohin kthimin e të ëmblës Sticky Barbecue Chicken Burger. Hamburgeri që për herë të fundit u shit në vitin 2018, vjen me proshutë, djathë dhe sallatë marule, servohet me pak susam përmbi.

Klientët mund ta marrin këtë meny vetëm për 5 euro. /Lajmi.net/