Diçka e re po vjen nga Gjiko (Foto)

Reperi kosovar Gjiko nuk ndalet me projekte të reja muzikore, menjëherë pas 'Gabime' po vjen me diçka të re.

ShowBiz

26/08/2017 15:16

Në rrjete sociale, Gjiko ka paralajmëruar një foto përmes së cilës ka paralajmëruar një të ashtuquajtur ‘mixtape’, shkruan lajmi.net.

Pa asnjë mëndyshje mund të themi se Gjiko është njëri ndër reperët më të suksesshëm të kësaj sezone.

Janë tri projekte të njëpasnjëshme që Gjiko hodhi në treg, por që të trija rezultuan shumë të suksesshme.

“Faje” që e solli në bashkëpunim me Skerdin, “Yjet nalt” dhe “Gabime” në duet me Nora Istrefin, janë këngët që Gjiko ka lansuar së fundi. /Lajmi.net/