Diçka e çuditshme i ndodh Barcelonës, Real Madrid më afër fitores

Real Madrid beson se është më afër fitores në “El Clasico” pas formës së dobët të dyshes sulmuese të Barcelonës, Neymar dhe Luis Suarez.

Sport

03/12/2016 09:44

Neymar dhe Luis Suarez nuk janë në formën e tyre më të mirë.

Andaj, paraqitjet jo të mira të dy prej sulmuesve të Barcelonës kanë bërë që Real Madrid të jetë më afër fitores në “El Clasico”, shkruan “AS”.

Neymar dhe Suarez nuk kanë shënuar me vazhdimësi së fundmi, përcjell “Lajmi.net”.

Andaj, Cristiano Ronaldo me shokë shpreson se kjo do t’i ndihmojë skuadrës së tij që të fitojë në duelin e sotëm.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.