Deputeten e VV-së e kap vapa, pozon në bikini

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka filluar pushimet. Ajo ka postuar një foto ‘përvëluese’ nga atje. E veshur në bikini të zeza, Adriana duket tërheqëse./Lajmi.net/

ShowBiz

21/06/2024 16:25

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Adriana Matoshi ka filluar pushimet.

Ajo ka postuar një foto ‘përvëluese’ nga atje.

E veshur në bikini të zeza, Adriana duket tërheqëse./Lajmi.net/