Të Infektuar: 100.655

Të Shëruar: 85.842

Të Vdekur: 2.053

Demi Rose rikthehet me poza gjysmë lakuriq

22:31 | 8 Prill 2021

Foto: Instagram

Demi Rose provokoi me foto pothuajse e zhveshur.

Modelja Demi Rose së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet provokuese, teksa nuk mbante në trup pothuajse asgjë, shkruan lajmi.net.

Bukuroshja ishte zhveshur tërësisht në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë ishte mbështjellur vetëm me një shami, duke provokuar keq ndjekësit.

Ajo e mbuloi gjoksin duke pozuar nga prapa, kurse të pasmet ia mbuloi shamia që e kishte lidhur në trup dhe kishte lëshuar flokët në kraharor.

Edhe këtë herë, Demi mori komente të panumërta nga ana e ndjekësve të saj, të cilët janë mësuar me imazhe të tilla nga ajo. /Lajmi.net/