Demi Rose, modelja që s’i lë vend imagjinatës në plazh

Është në mesin e femrave me format më bombastike në botë.

ShowBiz

28/04/2018 14:55

Demi Rose nuk e ka fare problem ekspozimin e formave trupore, të cilat i konsideron si “armë” të fortë, shkruan lajmi.net.

Modelja dhe njëkohësisht DJ e njohur, ka treguar linjat në plazhet e Meksikës, ku po pushon tash e sa ditë.

Së pari, Demi u shfaq e veshur me një palë bikini me ngjyrë ari, e më tej në një palë bikini të bardha, që i vinin në pah të pasmet e mëdha.

Kujtojmë që modelja ka qenë në lidhje me reperin Tyga, i cili ishte edhe i dashuri i Kylie Jennerit. /Lajmi.net/

Princess warrior ?

A post shared by Demi Rose (@demirosemawby) on