Dëgjoni pak nga kënga e Semit e cila publikohet sot

Semi Jaupaj, pas daljes nga “Big Brother VIP”, ka lansuar disa projekte muzikore. Projekte kto të cilat u pëlqyen mjaft shumë nga publiku, shkruan lajmi.net. E ditën e sotme ajo do të lansojë një tjetër projekt muzikor. Kënga titullohet “Si unë” dhe publikohet sonte në orën 18:00. Ajo gjithashtu ka publikuar pak nga kënga e…

ShowBiz

07/12/2022 12:08

Semi Jaupaj, pas daljes nga “Big Brother VIP”, ka lansuar disa projekte muzikore.

Projekte kto të cilat u pëlqyen mjaft shumë nga publiku, shkruan lajmi.net.

E ditën e sotme ajo do të lansojë një tjetër projekt muzikor.

Kënga titullohet “Si unë” dhe publikohet sonte në orën 18:00.

Ajo gjithashtu ka publikuar pak nga kënga e cila premton shumë./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sємι Jαυραʝ (@semijaupaj)