Dashuria dhe sakrifica e babait (Foto) – Lajmi.net
Dashuria dhe sakrifica e babait (Foto)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 12:18, 7 July 2018
36591852_2008276969196757_592833055966625792_n
Babai është qiriu që ndizet për t'i bërë fëmijëve të vet dritë.

Rrugët e jetës janë të vështira, ndërsa për çdo fëmijë, pasqyrimi i një heroi është babai i tij, shkruan lajmi.net

Sakrifica e një babai nuk njeh kufi. Dëshira dhe ëndrra e tij është që ta shohë fëmijën më mirë se vetvetja.

Fotot më poshtë tregojnë detaje të jetës së përditshme të një babai. A nuk duhet të jeni falenderues që janë kaq pranë jush? /Lajmi.net/

No automatic alt text available.Image may contain: one or more people and people standingImage may contain: people sleepingImage may contain: one or more people, people standing and outdoorNo automatic alt text available.No automatic alt text available.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO