Dalin në shitje biletat për miqësoren e Kosovës kundër Norvegjisë

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen e Kombëtares së Kosovës kundër Norvegjisë. Ndeshja kundër Norvegjisë për “Dardanët” do të jetë miqësore dhe zhvillohet më 5 qershor në Oslo, raporton KosovaPress. Miqësorja do të zhvillohet me fillim nga ora 19:00 në “Ullevaal Stadion” të Oslos. Më…

Sport

29/05/2024 16:29

Federata e Futbollit të Kosovës (FFK) ka njoftuar se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen e Kombëtares së Kosovës kundër Norvegjisë.

Ndeshja kundër Norvegjisë për “Dardanët” do të jetë miqësore dhe zhvillohet më 5 qershor në Oslo, raporton KosovaPress.

Miqësorja do të zhvillohet me fillim nga ora 19:00 në “Ullevaal Stadion” të Oslos.

Më poshtë mund ta gjeni linkun për ta blerë biletën e ndeshjes.

Seat selection on map [Ullevaal Stadion | 05.06.2024 – 19:00 | Mens Friendlies] – Norges Fotballforbund