Dafina Zeqiri prezanton të dashurin e ri (FOTO)

Kohët e fundit është përfolur për një lidhje të këngëtares Dafina Zeqiri, me një mashkull latin nga Republika Domenikane.

ShowBiz

02/12/2015 09:28

Madje është thënë se ai ka qëndruar në Prishtinë për pak kohë duke e shoqëruar atë kudo, edhe pse kjo e fundit nuk ka deklaruar asgjë për këtë lidhje. E megjithatë, nga këto foto shohim që këngëtarja ka udhëtuar drejt Republikës Domenikane në Punta Cana, ku shfaq herë pas here një mashkull me kurriz, duke e bërë situatën tepër misterioze.

A ka ikur në Punta Cana për pushime apo për t’i kthyer vizitën të dashurit të saj? Këtë se dimë ende, por një gjë është e sigurt: Dafi po kënaqet me diell dhe plazh ndërkohë që këtej nga ne bën shumë ftohtë./gazetaExpress