Dafina Zeqiri e dhënë pas tatuazheve, ja në cilin vend e bëri edhe një tjetër – Lajmi.net
Dafina Zeqiri e dhënë pas tatuazheve, ja në cilin vend e bëri edhe një tjetër
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:22, 14 September 2018
Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun.

Këngëtarja gjatë gjithë sezonës së verës ka qëndruar në trojet shqiptare, ku edhe ka qenë shumë e angazhuar me mbrëmje muzikore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, kemi parë ndryshime drastike tek Dafina, kjo ngase trupi i saj është mbushur me tatuazhe.

E një të tillë ajo ka bërë të ditur se e ka bërë sërish, këngëtarja postoi një video në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet duke e bërë tatuazhin e ri në këmbë.

Kujtojmë që projekti më i suksesshëm i Dafinës gjatë verës ishte “Kalon”, duet ky me reperin Lumi B. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO