Të Infektuar: 58.399

Të Shëruar: 51.081

Të Vdekur: 1.466

Dafina Zeqiri befason çdo ditë, nuk njihet me këtë stil flokësh

12:47 | 23 Maj 2020

Foto: Instagram

Dafina vazhdon të eksperimentojë me dukjen.

Dafina Zeqiri është shumë aktive këto ditë në rrjete sociale, ku sjell imazhe nga setet forografike që po i realizon, shkruan lajmi.net.

Gjatë kësaj kohe, ajo është pare me stile të ndryshme të flokëve, me secilin prej tyre dukej atraktive.

Mëngjesin e sotëm, këngëtarja e nisi me një fotografi para pasqyrës, edhe këtë here flokët i ka më ndryshe dhe mezi njihet.

Ajo ishte veshur në reçipeta, teksa tregoi belin e sheshtë dhe të formësuar nga kujdesi që ia kushton në palestër.

Kujtojmë se “A je pendu” mban titullin kënga e fundit e Dafinës, kurse është në përgatitje të një albumi të ri. /Lajmi.net/