City barazon rezultatin kundër Realit

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Manchester Cityt. City ka arritur ta barazojë rezultatin në 2:2 në ndeshjen kundër Realit, përmes golit të shënuar nga Phil Foden. Foden shënon në minutën e 66’ për 2:2. Golin e gjeni më poshtë. 🚨🚨| GOAL: WHAT…

Sport

09/04/2024 22:36

Është shënuar edhe goli i katërt në stadiumin “Santiago Bernabeu”, ku po luhet derbi mes Real Madridit dhe Manchester Cityt.

City ka arritur ta barazojë rezultatin në 2:2 në ndeshjen kundër Realit, përmes golit të shënuar nga Phil Foden.

Foden shënon në minutën e 66’ për 2:2.

Golin e gjeni më poshtë.