Cilës fytyrë publike i ka shkruar Andi Artani? Përgjigjet ai

Andi Artani është ish-konkurenti i "Përputhen 2".

ShowBiz

28/11/2021 21:52

Ai arriti për një kohë shumë të shkurtër të marrë vëmendje të madhe, shkruan lajmi.net.

Andi madje morri vëmendje edhe me marrëdhënien e tij me Jasminën, një marrëdhënie që bëri bujë të madhe.

Por ai së fundi ishte i ftuar në një emision televiziv ku mori disa pyetje pak më të ‘nxehta’. Përgjigjet e tij ishin ato të cilat janë interesante dhe shumë të papritura.

Ish-konkurenti u pyet për emrin e një personazhi të njohur që i ka shkruar në ndonjë rrjet social.

Kida ishte emri që Andi dha, duke shtuar dyshimet se çfarë raporte kanë të dy bashkë.

Andi nuk dha sqarime nëse ka marrur përgjigje nga Kida./Lajmi.net/