Çifteve po iu rekomandohet ky pozicion seksual këtë fundjavë

19:22 | 21 Korrik 2019

Ngjallni nxehtësi në dhomë gjumi me një pozicion seksual që do iu ofrojë kulmim seksual të fuqishëm.

Ann Summers, eksperte e seksit, ka zbuluar një lëvizje seksuale për të provuar këtë fundjavë, transmeton lajmi.net.

Ekspertja e seksit ka treguar mënyrën se si duhet të praktikohet pozicion.

Për t’iu nënshtruar pozicionin, sipas saj, partnerja duhet të ngrijë këmbët lart dhe të shtrijë ato supet e partnerit.

Sigurohuni që partnerja të mbajë kofshët së bashku, në mënyrë që edhe muskujt e legenit tuaj të jenë të angazhuar.

Me këtë pozicion seksual, çdo shtytje duhet të bëhet më e thellë dhe më intensive, pasi partneri stimulon ‘G-Spot’-in në një kulm të fuqishëm seksual. /Lajmi.net/