“Chain my heart”, vjen nga Topic dhe Bebe Rexha

18:45 | 11 Qershor 2021

Bebe Rexha solli duetin e ri.

Bebe Rexha ka lansuar projektin më të ri muzikor, të cilin këtë herë e solli në bashkëpunim me një artist, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë me këngën “Chain my heart”, të cilën e solli në duet me Topic, kësaj radhe vetëm në versionin audio.

Kënga vjen pak kohë pasi Bebe Rexha shijoi suksesin me albumin e ri “Better Mistakes”, i cili u prit në publik.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri nga Bebe Rexha dhe Topic. /Lajmi.net/