Çfarë ndeshje e “çmendur”: Luton përmbys rezultatin, Arsenali i kundërpërgjigjet shpejt me gol

Është realizuar edhe goli i gjashtë në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit. Luton Town ka përmbysur rezultatin 3:2 kundër Arsenalit, shkruan lajmi.net. Barkley është autor i golit të tretë për vendasit, në minutën e 57-të. 🚨🚨| GOAL: LUTON LEAD AGAINST ARSENAL Luton Town 3-2 Arsenal pic.twitter.com/UgpHEq6set — CentreGoals. (@centregoals) December 5, 2023 Por, kundërpërgjigjja…

Sport

05/12/2023 22:36

Është realizuar edhe goli i gjashtë në ndeshjen ndërmjet Luton Town dhe Arsenalit.

Luton Town ka përmbysur rezultatin 3:2 kundër Arsenalit, shkruan lajmi.net.

Barkley është autor i golit të tretë për vendasit, në minutën e 57-të.


Por, kundërpërgjigjja e “Topçinjve” ishte e shpejt. Ata barazuan me anë të Havertz në minutën e 60-të.


Takimi mes Luton dhe Arsenalit është në kuadër të javës së 15-të në elitën e futbollit anglez./Lajmi.net/