Çfarë mendon i dashuri i Rihannas për këngëtaren?

I dashuri i Rihannas e përshkruan atë me tri fjalë.

ShowBiz

03/12/2015 13:55

Travis Scott po flitet se është i dashuri i këngëtares Rihanna, megjithëse asnjëherë nuk është konfirmuar.

Madje, as në intervistën e fundit reperi nuk ka treguar se a janë çift apo jo, por ai ka thënë fjalë vërtetë të mira për këngëtaren, transmeton lajmi.net.

Scott ka përshkruar atë me fjalët si “kreative”, “inspiruese” dhe “muzë” ndërsa gjatë intervistës madje ka puthur foton e saj në iPad./lajmi.net