Çdo grua do të donte të trajtohet si Adelina! Shihni dhuratën e fundit që ka marrë nga burri

Këngëtarja Adelina Tahiri po trajtohet si një princeshë nga burri i saj.

ShowBiz

04/04/2018 14:24

Ajo, pothuajse çdo ditë po pranon dhurata të shtrenjta dhe një trajtim të tillë do të donte t’a kishte çdo grua, shkruan lajmi.net

Së fundmi ka ndarë me ndjekësit një buqetë me trëndafila pranë së cilës shihet një parfum ‘Ylang in gold’ i cili kap një çmim të shtrenjtë.

Adelina, është martuar me një burrë shumë më të vjetër se ajo ndërsa po pret fëmijën e tij.

Kujtojmë se ajo sot po feston 27 vjetorin e lindjes./Lajmi.net/