Casemiro, statistika fantastike në pjesën e parë (FOTO)

Casemiro ka bërë paraqitje fantastike për Real Madridin ndaj Borussia Dortmundit në pjesën e parë. Më poshtë i keni statistikat e tij superiore.

Sport

07/12/2016 21:46

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.