Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Capital T tregon muajin kur publikohet albumi ‘Skulpturë’

10:52 | 29 Maj 2020

Capital T shumë shpejt do prezantoj albumin e tij të ri para fansave.

Capital T ka qenë njëri nga artistët më aktiv gjatë pandemisë, duke publikuar 2 projekte brenda disa javëve dhe shumë shpejt edhe albumin, shkruan lajmi.net.

Reperi orë më parë ka bërë një postim në rrjetin social Instagram ku njofton fansat e tij se kanë mbetur vetëm edhe pak ditë nga lansimi i albumit.

Ai ka thënë se në qershor do të publikohet edhe një këngë e re e cilat mendohet se është dedikimi që i ka bërë të ëmës, dhe pastaj publikohet albumi. /Lajmi.net/