Cana e nis me humbje

Lorik Cana e ka nisur me humbje karrierën e tij te skuadra e Nantes.

Sport

13/09/2015 19:00

Nantes u mposhtë në shtëpi nga Rennes me rezultat 2:0, duke e mbyllur takimin me humbje dhe me dy lojtarë më pak, pas përjashtimeve të Adryan dhe Sigthorsson.

Në këtë ndeshje mungoi Ermir Lenjani, për shkak të kartonit të kuq, duke mos pasur mundësi të paraqitet ndaj ish skuadrës së tij.