Brenda shtëpisë së Stresit dhe të fejuarës së tij

Reperi Stresi më nuk po e mbanë të fshehtë lidhjen.

ShowBiz

03/04/2018 14:49

Ai madje është i dashuruar kokë e këmbë me vajzën me të cilën ka katër vite që janë në lidhje dhe dy muaj numërojnë si të fejuar, shkruan lajmi.net

Reperi madje në një intervistë për media pati deklaruar se ata bashkëjetojnë e tani na ka njoftuar me një kënd të shtëpisë nëpërmjet një fotografie.

”Personi im i preferuar” shkruan përkrah fotografisë që ai e ka publikuar në Instagram./Lajmi.net/