Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Brad Pitt mbledh fëmijët në shtëpinë e tij për ditëlindjen e Shiloh

23:54 | 31 Maj 2020

Brad Pitt ka lënë anash kacafytjet me Maddox, dhe ftoi edhe atë për ditëlindjen e vajzës Shiloh.

Brad Pitt u ribashkua me djalin e tij Maddox, 18 vjeçar, kur organizoi një festë të lezetshme për ditëlindjen e 14-të të vajzës së tij, thojnw burimet e The Sun, transmeton lajmi.net.

Besohet gjatë viteve të tij të adoleshencës, Maddox u përlesh me yllin Maleficent, 56 vjeçar, në raste të shumta.Por sipas burimeve ata i vunë mënjanë kacafytjet e tyre kur ylli i Hollivudit organizoi festën për Shiloh në rezidencën e tij në LA.

Një burim i tha The Sun: “Brad me të vërtetë dëshironte ta bënte të veçantë ditën e Shiloh dhe e kishte planifikuar atë për një kohë, ai nuk mund të besojë se sa është rritur ajo.

“Ai ka një piceri të shtrenjtë pran shtëpisë së tij dhe i bëri kështu servimin më të bukur për ditëlindje asaj”. /Lajmi.net/