Bleu një shalqi në treg, kur e ndau në dy pjesë mbeti e habitur – Lajmi.net
Bleu një shalqi në treg, kur e ndau në dy pjesë mbeti e habitur
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 9:18, 9 July 2018
Rrallëherë kemi pasur rastin të dëgjojmë për shalqirin me ngjyrë të verdhë.

Por, fatin për të shijuar një të tillë e kishte pasur një vajzë e cila kishte shkuar për të bërë shoping në treg.

Dhe në momentin që e ndau në dy pjesë përjetoi befasinë e veçantë, pasi kurrë nuk kishte pritur që shalqirin të cilin e kishte blerë në treg, përbrenda do të ketë ngjyrë të verdhë.

Thuhet se shalqiri me këtë ngjyrë është me të vërtetë i shijshëm, më i ëmbël se i kuqi dhe ka një shije pak a shumë si mjalti.
Ky produkt është shumë i kërkuar në tregjet globale.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/fun/bleu-nje-shalqi-ne-treg-kur-e-ndau-ne-dy-pjese-mbeti-e-habitur-158-556610/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO