Bleona prezanton bodyguard-in, ja kush i’a ruan shpinën (Foto)

Bleona Qereti tash e një kohë është bërë goxha e zhurmshme për sa i përket rrugës së saj drejtë suksesit.

ShowBiz

09/02/2016 21:17

Dhe kur flasim për suksesin e këngëtares, mund të themi se ajo ka zgjeruar karrierën shumë largë kufinjve të Shqipërisë duke prekur majat e top-listave të Amerikës, transmeton ORAinfo.

Dhe natyrisht, kur një person gëzon një lifestyle të tillë, patjetër se i duhet dikush të sigurohet që vajza ‘ të bëjë një gjumë të rehatshëm’.

Ajo sot na ka prezantuar me sigurimin e ri, të cilin mund ta gjëni në Instagram më emrin ‘albydeejay’.